Grundfos Türkiye
Grundfos Türkiye

Grundfos Türkiye - Valens Endüstri

Dünya çapında hem ticari hem de genel yaşam alanları bazında yakaladığı başarı ve çevre dostu yapısı ile bilinen Grundfos, Türkiye’de de aktif hizmet veren bir firmadır. Grundfos Türkiye’nin İstanbul’daki Yetkili Servisi olan Valens Endüstri, Grundfos ürünleri kapsamında hem kurulum öncesi hem de kurulum sonrası olarak ayrılmak üzere, her iki alanda tecrübelidir. Bu deneyimin güvencesi ile sizlere, Grundfos pompa ve pompa sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Grundfos Pompa ve Hidrofor Sistemleri

Grundfos pompa ve hidrofor sistemleri dünyanın en güvenilir ve doğa dostu sistemleri olarak bilinir. Enerji tasarrufu sağlayan, bu enerji tasarrufunu hizmet verdiği kuruluşlar için avantaja dönüştüren bir yapıdır. Yalnızca yüksek seviyeli sistem çalışırlığını değil; aynı zamanda, optimum ayarlarla tamamen işletim güvenirliğini ve bütün sistem verimliliğini hedef alır.

Artan şehirleşme ve modern yaşam tarzımız, su temini için yoğun bir talep oluşturuyor. Bunun yanı sıra su kirliliği, sızıntılar ve aşırı tüketim gibi sorunlar da güvenli ve temiz suya erişimimizi zorlaştırıyor. Akıllı çözümlerle bir değişiklik yapabiliriz.

Grundfos Pompa ve pompa sistemleri, ısıtma, soğutma, sirkülasyon, tuz giderme, su temini, atık su temizleme gibi hem endüstriyel hem de yaşamsal alanlarda kullanılabiliyor.

 

Grundfos Yetkili Servisleri

Valens Endüstri, Grundfos istanbul yetkili servisleri arasında yer almaktadır. Endüstriyel çözüm üretici olarak valens, Kalite ve güvenli çalışmalar sonucunda, uygun maliyete yüksek verim üretebilmek için çalışmaktadır. Üretim teknolojileri arasında tüm dünya su sorunları ve iklim koşullarına katkı vermek bulunmaktadır. Valens endüstriyel çözümleri sayesinde, yangın kontrolü, ticari yapılarda iklimlendirme kolaylıkları ve basınçlandırma uygulamaları bulunmaktadır. Grundfos pompaları kurulum ve devreye alma aşamalarında kalite ve güvenli hizmetleriyle profesyonellikten gelen farkı görebilirsiniz. 

 

 Valens Endüstriyel Çözümleri 
 
 Yüksek kalite emekle çözüm sağlayıcı olarak, pompa üretim, kurulum ve ardından gereken bakım onarım çalışmaları yapmaktadır. Grundfos yetkili servis pompa seçiminden yönetim ve kurulumuna, iklimleme çözümleri, üretim kurulum ve geliştirmeye kadar hizmet vermektedir. Çalışma alanları arasında okul, hastane, kule yapılarda ve özel kamusal yapılarda ısıtma, soğutma, havalandırma ve atık su çözümleri bulunmaktadır. Grundfos pompa valens endüstri ürünleri arasında yüksek performans alınabilen yüksek kalite ürünlerdir.
 
 Ürün tasarım ve kurulum projeleri geliştirebilmek yapılacak işlerin alt yapısını hazırlamaktır. Altyapı projelerinde gözden kaçabilecek en ufak sorunlar geliştirilen teknolojide büyük hatalar olarak görülebilir. Bu nedenle www.valensendustri.com/ sizin için uzman kadro ve mükemmel mühendislik destekleriyle çalışmaktadır. Grundfos İstanbul endüstriyel hizmette sınır tanımadan yüksek kalite hizmet vermektedir. Uygun fiyatlar, müşteri memnuniyeti ve çalışmaların sonunda gönül rahatlığı kazanabilmek için özgün üretimlere özen göstermektedir.